Allgemeines, Drums & Percussion, Meinl Cymbals, Meinl Percussion, Nino Percussion News

26.06.2018

Przedstawiamy Meinl Stick & Brush

Meinl wprowadza pełną linię pałeczek perkusyjnych, rózg, miotełek i malet.

Pałeczki Meinl są wytwarzane w Niemczech z północno-amerykańskiej hikory i klonu. Każda para jest prezycyjnie dopasowana pod względem wagi i gęstości. Dostępne kategorie obejmują modele: standard, hybrid, heavy, big apple oraz modele koncertowe. Poszczególne kategorie posiadają swoje charakterystyczne cechy i opcje do wyboru. Zostały stworzone do wszystkich stylów i gatunków muzycznych.

Nowe rózgi, miotełki, pałeczki perkusyjne i malety firmy Meinl oferują szeroki wybór modeli wykonanych z różnych materiałów i przeznaczonych dla wszystkich perkusistów i perkusjonistów.

"Meinl ma długą tradycję w produkcji wysokiej jakości pałeczek", komentuje Dyrektor Generalny fabryki Meinl Udo Heubeck. "Od połowy lat 80. do wczesnych lat 90-tych posiadaliśmy w ofercie pełną linię pałeczek Meinl wytwarzanych z hikory, klonu i dębu. Uważamy, że nadszedł odpowiedni moment, aby przedstawić nasz asortyment Meinl Stick & Brush wszystkim perkusistom z całego świata i mamy nadzieję, że zainspirujemy ich do przeniesienia ich gry na zupełnie nowy poziom."

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.meinlstickandbrush.com
Facebook, Instagram, Twitter: @meinlstickandbrush

 

 

 

Autor: Karolina Rzechula