Allgemeines, Drums & Percussion, Meinl Cymbals News

26.10.2018

Zapraszamy na Śląski Festiwal Perkusyjny

Śląskie Centrum Perkusyjne oraz Meinl Cymbals zapraszają na Śląski Festiwal Perkusyjny. Wydarzenie odbędzie się już 11 listopada 2018 roku w Chorzowskim Centrum Kultury, otwarcie bram o godzinie 12:00.

Podczas festiwalu będziemy mieli niepowtarzalną okazję posłuchać występów wielu wspaniałych polskich i zagranicznych artystów, takich jak młody muzyk, nauczyciel gry na perkusji oraz absolwent Berklee College of Music Wojciech Deręgowski oraz znany z występów z zespołem Decapitated, obecnie perkusista zespołu Septicflesh Kerim Lechner. W akcji zobaczymy jedną z najlepszych polskich sekcji rytmicznych Roberta Lutego i Piotra Żaczka, na codzień grających w zespole Polucjanci. Na scenie pojawi się także duet Paris Monster czyli Josh Dion i Geoff Kraly. Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia wystąpi amerykański perkusista grupy Simon Says i Filter oraz  jeden z najbardziej znanych nauczycieli perkusji na świecie: Mike Johnston.

Po zakończeniu wszystkich występów odbędzie się sesja autografowa. Każdy uczestnik festiwalu będzie miał szansę spotkać ulubionych artystów, chwilę z nimi porozmawiać oraz zdobyć ich autografy. Specjalnie dla was przygotowaliśmy też kilka atrakcyjnych nagród  do rozdania.

Nie może Was tam zabraknąć! 

Do zobaczenia 11 listopada. 

Więcej informacji:

 

 

 

Autor: Karolina Rzechula