Gitarren & Bässe, Ibanez News

25.07.2017

Warsztaty Ibanez z udziałem Máté Bodor z Alestorm

Z przyjemnością informujemy,  iż już we wrześniu 2017 r. Ibanez zabiera  Máté Bodora z trasy koncertowej zespołu  Alestorm  (piracki metal ) prosto na pokazy warsztatowe na  Węgrzech, Słowacji, w Polsce i Czechach.

Máte wykona swoje pokazy w bardzo interaktywnej formule. Będzie prezentował różne utwory z repertuaru jego zespołów:  Alestorm, All But One i Leander Kills. Chętnie odpowie na wszelkie pytania, bez znaczenia czy będą one związane z gitarą, na której gra czy z jego tournee z Alestorm.

Artysta Ibanez wygrał konkurs stypendialny w Guitar Institute of London  w 2013 roku zdobył tu licencjat muzyczny.. Po tournée z wieloma różnymi zespołami, takimi jak Sylosis and Wisdom, w 2015 roku rozpoczął pracę w Alestorm, grając  na scenach największych europejskich festiwali, takich jak:  Summer Breeze, Hellfest i Rockharz  Warto też wymienić  kilka  ważniejszych tras koncertowych, w których brał udział: takich jak trasa po  Rosji, Australii i czy wspólną trasę z Sabaton w Wielkiej Brytanii w 2016 roku.Aktualnie koncertuje w USA w Alestorm. 

Na każdym naszym pokazie trzech szczęśliwych zwycięzców będzie mogło wygrać zestaw akcesoriów od firmy Ibanez. Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów (na cała trasie) ma wyjątkową szansę na wygranie w losowaniu fantastycznej gitary  Ibanez  Iron Label RGDIX6PB-SKB, na której  Máté gra swoje  koncerty i  z którą występuje w teledyskach. 

Zwycięzca , który wygra gitarę Iron Label w naszym losowaniu zostanie ogłoszony na naszej stronie Facebook Ibanez po zakończeniu całej trasy.

Obserwuj nasz profil Facebook, aby nie przegapić nowości dotyczących Ibanez Máte Bodor Clinic Tour.

Daty warsztatów:

5 września - Budapest (HU) Oroszlánbarlang - 19:00
6 września - Zvolen (SK) Total Music S.R.O.  - 19:00
7 września - Lublin (PL) Sklep Muzyczny nr 1 Na Księżycu - 18:00
8 września - Poznan (PL) Music Center s.j. - 17:00
9 września - Prága (CZ) Music Festiwall - 17:15

 

www.facebook.com/IbanezGuitarsPolska
www.alestorm.net
www.Ibanez.com