Drums & Percussion, Tama News

28.02.2018

NOWA SERIA PAŁEK PERKUSYJNYCH OAK LAB

Oak Lab jest ambitną serią zmierzającą do rozszerzenia możliwości pałek poprzez koncentrację na unikalnym potencjale drewna dębowego.

Podczas gdy większość pałek dębowych na świecie tworzona jest na kształt opracowany dla pałek z drewna hikory, my dokładnie przeanalizowaliśmy stosunek twardości i wagi obu materiałów; Zauważyliśmy, że drewno dębowe jest trudnie do kontrolowania, ale za to bardzo wytrzymałe.

Dążąc do uzyskania oryginalnych kształtów i własciwej równowagi, osiągnęliśmy wysoki poziom kontroli, który poprawia wygodę gry przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wytrzymałości drewna dębowego.

Co więcej, nasze pałki z serii Oak Lab podkreślają bogate brzmienia niskich i środkowych pasm talerzy, których nie można uzyskać przy zastosowaniu drewna hikory lub klonu.

Możesz wybrać odpowiednie dla siebie pałki, aby poprawić swój styl gry - nasz szeroki asortyment zaspokoi wszelkie potrzeby perkusistów, takie jak szybkość reakcji, dokładność, dynamika itd.

Niezależnie czy używałeś już dębowych pałek czy też nie - muzycy wszystkich stylów perkusyjnych i perkusjonistycznych z całą pewnością docenią pałki z serii Oak Lab.

 

www.tama.com
www.facebook.com/TamaDrumsPolska

 

 

 

Autor: Karolina Rzechula